Magánórák flexibilis időbeosztással

Az időbeosztásodhoz, igényeidhez igazodó nyelvórák

egyeni-nyelvtanfolyam

Milyen előnyei vannak a magánórának?

1. Te választod meg az óráid időpontját, jöhetsz reggel, vagy délután, sőt szünetet is tarthatsz, ha a munkád nem engedi a tanulást, csak időben kell értesítened a tanárod, ha nem tudsz jönni órára.

2. Magánórákon gyorsabban haladsz, mert a tanár kizárólag veled foglalkozik. Azt tanulod, ahol erősítened kell.

3. Kérheted, hogy a beszédkészségedet erősítsük, vagy az íráskészségedet. Magán nyelvórákkal előbb eléred a célod.

4. Német és orosz nyelvből anyanyelvi tanárok, angolból vizsgáztató tanárok oktatnak.

5. Magánórákra egy 10 órás bérletet vehetsz, amelynek az időtartamával te rendelkezel. 10 óra után új bérletet vásárolhatsz, így gyakorlatilag részletekben fizetheted a tanulásod.

Kinek ajánljuk a magánórákat?

1. Mindenkinek, aki hatékonyan szeretne tanulni.

2. Eleged van a csoportos nyelvtanulásból, mert nem azt tanultad, amire szükséged volt, és nem abban a tempóban, ahogy te szeretted volna.

3. Nem szeretnél a tanulásban másokhoz alkalmazkodni.

4. Olyan a munkabeosztásod, hogy csak magánórákkal tudod megoldani a nyelvtanulást.

5. Szaknyelvet szeretnél megtanulni, üzleti, vendéglátóipari, vagy egészségügyi területen.

6. Nyelvvizsgára készülsz és szeretnél úgy felkészülni, hogy biztosan sikerüljön a nyelvvizsgád.

Nyelvtanfolyam időpontok »  Nyelvtanfolyam árak »   Jelentkezés »

Posted in: