Csoportos nyelvoktatás

A csoport ereje Téged segít

Milyen előnyökkel jár a csoportos nyelvóra?

Leküzdheted azokat a gátlásokat, hogy nem mersz megszólalni. Látni fogod, hogy a többiek se tudják jobban kiejteni a szavakat, sőt te már néha profi vagy benne.

A régi pedagógiai módszereket felejtsd el. Nem kell táblázatokat bemagolnod, helyette szituációs játékokban rögződik benned a szókincs és a nyelvtan. Párban gyakorolsz társaiddal, sőt csoportos feladatokat is megoldotok. Kialakul egy kellemes csoport légkör, ami segíti az előrehaladásodat. Természetesen házi feladat is van, mértékkel, hogy jobban rögzüljön az órán tanult anyag.

Amitől nem kell félned: nincs felelés, rossz jegy

A csoportos tanfolyamok lehetnek heti 2×2 órában, vagy esetleg szombatonként heti 1×4 órában.

A csoportos tanulás leghatékonyabb módja az intenzív nyelvtanfolyam. Intenzíven heti 5×2 órában, vagy 5×4 órában tanulhatsz. Gondold meg, amit heti 5×4 órában tanulsz 2-3 hét alatt, az ugyanannyi, mint 3 hónap alatt a hagyományos nyelvtanulással.

Nyelvtanfolyam időpontok »  Nyelvtanfolyam árak »   Jelentkezés »

Posted in: