Gyerek tanfolyamok

gyerek-nyelvtanfolyamKedves Szülők!

Nagy felelősség napjainkban gyerekeink helyes és jó irányú nevelése oktatása. Különösen fontos az idegennyelvek elsajátítása már gyerekkorban. Ehhez kívánunk segítséget nyújtani angol, német és  francia gyerek tanfolyamok indításával a 7-10 és 11-14 éves korosztálynak.

Kisebbekkel játékos módon, a nagyobbakkal „komolyabb” módszerekkel segítjük az idegen nyelv megismertetését.

A kiscsoportnak  heti egy, vagy kétszer 45 perces foglalkozásokat tartunk, a nagyobbaknak heti egy, vagy 2×2 órában tartunk órákat.

A tanfolyamok célja a kisebb korosztályban az idegen nyelv megszerettetése, az alapok elsajátítása játékos formában. A nagyoknál az általános iskolai tanultak kiegészítése, vagy második nyelv tanulásának elkezdése is lehet a cél.

Azokat is szeretettel várjuk, akiknek valamilyen okból rosszabbul megy a német, angol, vagy francia, és javítani szeretnének az iskolai érdemjegyükön. Korrepetálást is vállalunk, az iskolai tankönyv alapján.

Csoportos foglalkozásaink létszáma 4-6 gyerek, de kérésre egyéni oktatást, fejlesztést is vállalunk.

A gyerekek óráit az általános iskolai órák után 13 és 16 óra között tartjuk.

Érdeklődjön a részletekről, elérhetőségeinken: 27/304-617     30/350-3538     [email protected]

Francia gyerek szórólap

Posted in: